Kursy dla dorosłych

 

​HOBBY GOLD &

HOBBY POCZĄTKUJĄCA 

Grupa „Hobby” to zajęcia dedykowane dorosłym parom na poziomie zaawansowanym, średnio-zaawansowanym oraz zaawansowanym   . Grupa poznaje taniec towarzyski poprzez naukę wspaniałych tańców standardowych oraz latynoamerykańskich. 

Początkująca - 60 minut WTORKI 18:00-19:00

Zaawansowana - 90 minut - PONIEDZIAŁKI 19:30-21:00 

Cena : 150-160 zł para za miesiąc 

 

“LADY DANCE "

Zajęcia „ Lady dance” dedykowane są dorosłym kobietom, które chcą poczuć gorące latynoamerykańskie rytmy oraz pozytywną energię poprzez naukę tańca. Udowadniamy iż aby być świetną tancerką nie potrzebujemy tanecznego partnera . Zajęcia odbywają się raz w tygodniu i trwają 90 min

Cena : 100 zł / os za miesiąc

 

"PIERWSZY TANIEC"

Indywidualne zajęcia dla par przygotowujących się do pięknej chwili jaką jest pierwszy taniec . 
Zajęcia prywatne , tworzenie choreografii , pomoc w doborze muzyki , nauka tańca użytkowego . Terminy zajęć ustalane są indywidualnie z instruktorami . 

Cena : kompleksowy pakiet 5 lekcji 500 zł ( 5 x 45 minut ) 
lekcja prywatna  - 120 zł (45 minut)

 

"FITdance"

Zajęcia FITdance to wspaniała alternatywa dla osób które chcą poprawić swoją sylwetkę , zadbać o swój kręgosłup oraz naładować się pozytywną energią 
Zajęcia bazują na dużej ilości elementów taneczno-sprawnościowych , ćwiczeń z taśmami oraz innymi akcesoriami . Wszystko w świetnej atmosferze przy akompaniamencie gorących tanecznych rytmów . 
Dołącz do nas i zrób coś dla siebie !

Cena : 80 zł /os za  miesiąc 

 

"FIT MAN"

Zajęcia FIT MAN to zajęcia dla Panów którzy chcą zadbać o swoje ciało , wzmocnić się fizycznie oraz poprawić swoją wydolność . 

Zajęcia są prowadzonę przez wykwalifikowanego instruktora który na pewno zadba o wspaniałe ekefty i fantastyczną atmosferę podczas zajęć . 

Cena : 80 zł /os za  miesiąc 

 

"SALSA"

Indywidualne zajęcia dla par którę pragną nauczyć się tego żywiołowego , zmysłowego oraz gorącego tańca 
Terminy zajęć ustalane są indywidualnie z instruktorami . 

Cena : 100 zł / 45 minut zajęć 

 

"W RYTMACH TANGO"

W rytmach tango - zajęcia indywidualne z instruktorem który poprowadzi parę poprzez pełen ekspresji , namiętności oraz spontaniczności taniec jakim jest argentyńskie tango 
Terminy zajęć ustalane są indywidualnie z instruktorami . 

Cena : 100 zł / 45 minut zajęć 

 

"TANIEC UŻYTKOWY"

Chcesz nauczyć się swobodnie poruszać po parkiecie ? Nie czuć się skrępowany oraz zestresowany ? To idealny kurs właśnie dla ciebie ! Na zajęciach instruktor nauczy cię jak bez obaw przetańczyć całą noc ! 
Terminy zajęć ustalane są indywidualnie z instruktorami . 

Cena : 100 zł / 45 minut zajęć