Kursy dla dzieci

“BĄBELKI”

Grupa „Bąbelki” to zajęcia dla naszych najmłodszych tancerzy 2-3 lata . Zajęcia są sprecyzowane pod kątem kreatywnej zabawy , kordynacji oraz ćwiczeń pozwalających wprowadzać najmłodszych w świat tańca . 

Cena : 70 zł / os za miesiąc 

“MALUCH”

Grupa „Maluch” to idealne zajęcia dla dzieciaczków w wieku 4-6 lat. Nacisk stawiany jest na naukę tańca, prawidłowej postawy, osłuchanie się z muzyką, koordynację ruchową, zabawę. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu, i trwają po 60 min.

Cena : 80 zł / os za miesiąc 

“JUNIOR 6-9 LAT ”

 

Grupa Junior 6-9 lat to zajęcia na których dzieci poznają świat tańca poprzez wiele ciekawych ćwiczen oraz technik tanecznych . Nacisk jest stawiany na naukę Tańca Towarzyskiego . Na zajęciach dzieci poprawiają swoją kordynacje ruchową , poczucie rytmu oraz poznają pierwsze podstawowe kroki . 

Cena : 80 zł / os za miesiąc 

“JUNIOR 10-14 LAT ”

 

Grupa Junior 10-14 lat to zajęcia na których dzieci uczą się podstaw Tańca Towarzyskiego wspomagając się również innymi formami tanecznymi. Na zajciach używanę są ćwiczenia którę pozytywnie wpływają na poprawę kordynacji ruchowej , prawidłowej postawy oraz słuchu muzycznego . Dzieci poznają podstawowę kroki oraz później rozwiją je do kolejnych etapów . 

Cena : 80 zł / os za miesiąc 

 

“JUNIOR SPORT ”

 

Grupa Junior Sport to grupa z nastawieniem na wystepy na turniejach tańca .  Na grupie dzieci poprawiają swoje umiejętności taneczne oraz fizyczne aby jak najlepiej przygotowywac się do startów na pierwszych turniejach Sportowego Tańca Towarzyskiego . 

Cena : 110 zł / os za miesiąc 

“TURNIEJOWA,,

Zajęcia taneczne dla dzieci pod kątem Sportowego Tańca Towarzyskiego . Przygotowanie par do startów na turniejach Ogólnopolskich oraz Międzynarodowych 

Cena : 150 zł / os za miesiąc

 

,,TIK TOK "

Grupa na której dzieci uczą się układów tanecznych z popularnego serwisu internetowego TIK TOK który podbija serca dzieci i młodziezy na całym świecie . Poprzez systematyczne ćwiczenia dzieci poprawiają swoją kordynację ruchową , kreatywnośc oraz sprawnośc fizyczną . 

Cena : 80 zł / os za miesiąc